MT İç Mimarlık by metin tepe

İşlevsel bir mutfak tasarlarken, ‘çalışma üçgeni’ akılda tutulmalıdır – yani lavabonuz, ocağınız ve buzdolabınız arasındaki mesafe. L şeklindeki bir mutfak, bu üçgen içinde kusursuzca yerleşir. L biçimli bir düzen en iyi şekilde tasarlanmış küçük ve orta büyüklükteki  Harika bir mutfak aynı zamanda o alanın nasıl muhteşem hissettirdiği ve harika yemekler yaratmanız için size ilham verdiği konusunda da fikirler vermektedir.

L MUTFAK

r.

koyu renklerde Desenli tezgah arası Seramikler ve Parke, bu renkli mutfakta gösterinin yıldızlarıdır. 
Konuklarınız lle Sosyalleşmenizi sağlamak için odanın bir tarafına küçük bir yarı dairesel kahvaltı barı ve hızlı bir atıştırmalık veya sabah kahvesi için bir mekan olarak uygulanmıştı

L MUTFAK

Kapak kulpları için çarpıcı tasarım özellikleri uygulayın. 
Antrasit kutu raf, bu mutfağın bir duvarındaki duvar dolaplarının altını çiziyor, diğeri ise diğer taraftaki açık renkteki dolapların bir bitiş noktası.

L MUTFAK

Alan Halısı ekleyerek mekanı daha dikdörtgen hale getirin.  Kenar görünümünü yumuşatmak için ünitelerin ucundaki yere uzun dekoratif bir   Vazo Çicek yerleştirin.

L MUTFAK

Bir profesyonel tavsiyesi aldıktan sonra! 
Bütçeniz izin veriyorsa, kullanılmayan mutfak duvarınızı dışarıya çekilebilen bazı kapılarla dış mekanlara açın. 
Artan doğal  ışık ve algılanan alan mutfağınızı gerçekten dönüştürecek.
bu konuda MT iç mimarlık olarak sizlere ücretsiz keşif hizmeti sunacaktır

L MUTFAK

L şeklindeki mutfaklar sadece iki duvar kullandığından, doğal olarak yer açarlar. Bu, bir oturma odasına veya yemek alanına giren mutfaklar için idealdir.

koyu renk L mutfak

Düzeni derinleştirmek için tavan panelleri kullanın. 

Bu çarpıcı şekilde koyu renk olan mutfak, spot ışıkları ile donatılmış, aynı derecede koyu renk bir tavan uzantısına sahiptir. Tavan boyunca eşleşen malzeme düzenine ekstra derinlik verirken, iki tonlu dolaplar formla oynar.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment