Komple tadilat

Komple Tadilat

Komple  tadilat dikkat gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır.

Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.

Tadilat listesinde, yıkım ve onarım gerektiren işler öncelikli olarak listelenmeli, dekorasyona göre yapılması gereken basit işler ise ikincil olarak yer almalıdır. İç Cephe ve Dış Cephe Boya işlemlerimiz ise mümkünse en son sıralara konmalıdır.

Tadilat listesinde yer alan işleri hedefiniz bütçenize göre mümkün olduğunca kaliteli malzeme ve işçilik ile tadilatınızı yaptırmak olmalıdır.

Komple  tadilat işlemlerinde iş planlaması size nakit ve vakit kazandıracaktır. O yüzden iş planlaması ne kadar iyi olursa tekrar tekrar aynı işlemleri yinelemek zorunda kalınmaz.

Komple Tadilat yaparken kullanılabilecek iş planlaması ve dikkat edilecek hususlar ile ilgili bir sıralam hazırladık. Eminiz ki bu sıralama doğrultusunda hareket ettiğiniz sürece vakitte nakitte sizin olacak. Konut ya da işyeriniz kullanışlı, yaşanılabilir yer olacaktır hem de uzun ömürlü ve kaliteli.

 iş planlaması sıralaması şu şekildedir;

– Yıkım ve Onarım işleri

– Pencere ve Kapı Doğramaları

– Banyo ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı

– Mutfak ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı

– Zemin döşemeleri

– Çatı İzolasyonu

– İç Cephe Boya işleri

– Dış Cephe Boya işleri

– Dekorasyon

Profesyonellik

Ücretsiz Keşif

Mimarlarımız yerinde keşif yaptıktan sonra , kaliteli malzeme ile istediğinizi bütçeye uygun tadilat yapılır.

Tecrübe

Yüksek Kalite

Her işimize özel önem veriyor, çalıştığımız her evi daha güzel bir yer haline getirmek için bilgimizi, tecrübemizi ve emeğimizi evleri güzelleştirmek, hayalleri gerçekleştirmek için ortaya koyuyoruz. MT İç Mimarlık olarak daha harika yapılar oluşturmak için biz hazırız.

Güven

1 Yıl Garanti

MT İç Mimarlık olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz.  Yaptığımız her işe  uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.