Antalya tadilat - iç mimarlık

İç Mimarlık

İç mimarlık hizmetleri günümüzde oldukça tercih edilen bir olaydır. Birçok insan gerek şirket gerekse de özel mülkleri için bu hizmetten yararlanmak istemektedirler. Bu son zamanlarda daha tercih edilir olmuştur. Bunun da en büyük nedenlerinden biri kesinlikle görselliğe verilen önemin artmasıdır. Bir evin veya şirketin dış mimarisini düşünün. Belki hiç kimsede olmadığı kadar güzel ve ihtişamlıdır. Ama içi aynı şekilde değilse dışının da pek bir önemi kalmayacaktır. O yüzden bir işlem sırasında iç mimariye de oldukça önem verilmelidir. Bu işlemler sırasında muhakkak bir profesyonelden bir işi bilenden yardım alınmalıdır. Daha sonra karşılıklı istek ve görüşlerin mükemmel sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

İncele
suuu

Su Tesisatı

Su Tesisatı ;

Başlıca su tesisatı hizmetmiz temiz su ve pis su tesisatı nakım onarım ve yenilemeden oluşmaktadır. Ayrıca temiz su tesisatını sıcak su ve soğuk su tesisatına ayırma hizmeti vermekteyiz. Su tesisatı bakım onarım ve yenileme çalışmalarımız içerisinde bu hizmetler yer almaktadır ;

  • TEMİZ SU  GİDERİ BAKIM, ONARIM VE YENİLEME İŞLERİ
  • PİS SU TESİSATI BAKIM, ONARIM VE YENİLEME İŞLERİ
  • YENİ SU TESİSATI PROJESİ HAZIRLAMA VE UYGULAMA İŞLERİ
  • TUVALET, BANYO. LAVOBO VB. TIKANIKLIKLARI ONARIMI
  • PİMAŞ YENİLENMESİ
  • VE TÜM SU TESİSATI İŞLEMLERİ
İncele
antalya Tadilat elektrik işleri

Elektrik Tesisatı

Evinize yada iş yerinize yeni elektrik tesisatı mı çektirmek istiyorsunuz?  Eski elektrik tesisatını ve sistemini mi değiştireceksiniz? Elektrik tesisatları ve fiyatları hakkında doğru ve güvenilir bilgiye mi ihtiyacınız var?  O halde doğru adrestesiniz.

İncele
Antalya Tadilat

Parke ve Fayans

Antalya Tadilat, evinizi güzelleştirebilmek için parke ve fayans çalışmalarını da yürütüyor. Zemininizi güzelleştirmek için epoksi boya çalışmalarını yapmanın yanında parke uygulamaları, beraberinde yapabileceğimiz fayans çalışmalarını yönetiyoruz.

Her parke kendi hayalini içinde barındırır. Hayallerin gerçek olması için de doğru uygulamayı doğru firma ile yapmak gerekir. İşte bu noktada Antalya Tadilat (MT İç Mimarlık) olarak sizin için çalışıyoruz. Daha iyi evlerde mutlulukla yaşamanız için size yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

İncele
https://e-boyabadana.com

Boya Badana

1- Öncelikle yüzeye uygun bir boya seçilmeli ve yardımcı malzeme gerekiyorsa yüzeye ve boyaya uygun olmasına dikkat edilmelidir.

2- Boya satın alınırken kaliteli olanı tercih edilmelidir. Ucuz ve kalitesiz boyalar metrekare bazında kaliteli boyalarla aynı maliyete gelir. Ancak az bir fiyat için yapılan tasarruf ileride büyük zararlara neden olabilir.

3- Piyasada her kalitede boya, astar ve tiner bulunabilir. Ancak uygulamada daha iyi sonuç almak için yüzeye uygun boya, astar ve tiner kullanılması önerilir.

4- Boya seçerken, satın alınan ürünün TSE standartlarını taºıyıp taºımadığı, üretici firmanın ISO 9000 belgesine sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir.

5- İç ve dış mekanlarda kullanılacak rengin mekana uygun olup olmadığı küçük bir yüzeyde denenmelidir.

İncele
merkezi-tv-uydu-sistemleri

Güvenlik ve Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemi nasıl kurulur; iki adet uydu antenini, binanın çatısına kurup sistem merkezini de binanın asansör dairesi gibi korunaklı bir alanına monte edilir. Digitürk platformu da isteniyorsa 3. bir uydu anteni kurulur ve sistem dağıtım ekipmanları buna göre kullanılır.

Merkezi uydu sistemi nasıl yapılır; Binaların çatılarında yapılan işlemler Merkezi Uydu Sistemi’ nde dairelere kablo çekimi, binaların mimari ve altyapı farklılıklarından dolayı değişiklikler gösterir.

Genelde kablo döşenmesi için şaft boşlukları, bina havalandırmaları, dış cepheler, merdiven boşlukları kablo yolu olarak kullanılır.

İncele