Biz Kimiz

Çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Firmamız, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

MİSYONUMUZ

Antalya Tadilat ( MT İç Mimarlık ) Teknik ekip ve makine parkuru ile tam olarak donatılmış olup kaliteyi hedeflemektedir. Konusunda uzman ekibimizle bir çok önemli projeye imza atmış olan MT İç mimarlık sizlerinde bizi bir çözüm ortağınız olarak görmenizi hedefliyoruz .Bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; Proje tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak Marka olmayı hedeflemektedir ..

Kalite

Günümüzün küresel dünyasında evrensel standartlara ulaşmanın ilk adımı, kalite anlayışını benimsemek ve kalite uygulamalarının sürekliliğini sağlamaktır. MT İÇ MİMARLIK bu hizmetleri sunarken bu anlayışı benimsemiş˛ personel çalışmaktadır…

Kalite, kusursuzluk arayışına sistemli bir yaklaşımdır ve bizim müşterilerimize sunduğumuz hizmette her zaman ön plandadır. “Kalite, bizim zorlukları aşma veya varlığımızı sürdürme stratejimizdir. Verimlilik de onun sonucudur. ”

Güvenilir ve dürüst olmak

Biz şirketlerin ilişkilerini evliliğe benzetiriz. Evlilikte olduğu gibi güven, şirketlerde de ilişkinin sürdürülebilirliği ve sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulabilmesi için gereken ana temel unsurlardan birisidir. Güven işveren ve müşteri ile aramızdaki işi yürütmede bir çok kolaylık sağlar. Dürüstlük bu güvenin oluşmasındaki ana ilkedir.

Disiplin

Antalya Tadilat  (MT İÇ MİMARLIK) taahhüdünü üstlendiği tüm projelerinde yerel yönetmeliklere ve yasalara uyma yükümlülüğünün bilincinde, standartlara ve normlara bağlı kalarak taahhüdünü gerçekleştirir. Bu ilkelerden ödün vermeden etiğine uygun yapma prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. MT İÇ MİMARLIK çalıştığı bölgenin  yerel yasalarına uyum konusunda çalışanlarını bilgilendirmek ve bilinçlendirmek konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Bireylere ve kültürel değerlere saygı

Bireye saygı, çalışma yöntemlerini geliştirip iyileştirmek için tüm çalışanların bilgisine, deneyimine ve hırslarına saygı duyup, bunları kullanarak oluşturulur. Yeni fikirler ve ilhamlar, MT İÇ MİMARLIK çalışanlarının kendi becerilerini geliştirdiği günlük operasyonlardan doğar. Bu da daha yüksek kalite, verimlilik ve daha fazla iş tatmini sağlamamıza yardımcı Çalışanlarımızın fikirlerine din,dil,ırk ayrımı gözetmeksizin saygı duyarız .Aynı şekilde çalışma yaptığımız Şehirlerde yerel kültürel değerlere saygı duyarız

Sağlık, güvenlik ve çevre

Tüm faaliyetlerimizde çalışan sağlığını koruma, çevre kirliliğine neden olabilecek etkenleri kaynağında azaltma gayret gösteririz. Sağlık Güvenlik ve çevre yönetimini, faaliyetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmiş ve aşağıdaki benimsemiştir . • Yürürlükteki yasalara, ulusal ve uluslararası standart ve kurallara uyum
• Sürekli eğitimlerle tüm personelin sağlık, güvenlik ve çevre konusunda bilinçlendirilmesi • Sistemin sürekli olarak gözden geçirilmesi, sürekli gelişme ve iyileştirme

• Yüksek standartlı sağlık, güvenlik ve çevre yönetimi

• Bilimsel ve teknolojik yeniliklerin takibi ve uygun kaynak kullanımı

• Risk değerlendirmeleri yapılarak tehlike ve kazalar için önlem alınması

• Çalışanların sağlık ve güvenliklerine önem verilmesi

MT İÇ MİMARLIK bu ilkeler doğrultusunda, çevreye zarar verilmemesini, isçi sağlığı ve iş güvenliği için gerekli çalışma koşullarının sağlanması sıfır kaza ve sıfır tehlikeyi hedeflemiştir. Bugüne kadar yürütmüş olduğu ve tamamlamış o projeleri 0 kaza ile tamamlamış olmamızın gururunu paylaşıyoruz.

 

Metin Tepe

İç Mimar

Antalya Tadilat ( MT İÇ MİMARLIK ) Antalya’da yeni kurulmuş olmasına rağmen kurucularından Metin TEPE 1995 yıllından itibaren istanbul’da Diyalog inşaat firmasında 2004 yılına kadar bir çok projede görev almış 2005 yılında TEPE ENDÜSTRİYEL İnş. firmasını kurmuştur. TEPE ENDÜSTRİYEL İnşaat olarak Başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde ve yurt dışında birçok proje imza atmış 2012 yılından itibaren antalya’da bir çok irili ufaklı projelerinde görev almıştır.

Bu projelerin yapımı ve teslimde edindiği bilgi ve tecrübe birimin, planlama ve performans uzmanlığını  nitelikli yatırımcı, müteahhit ve ev sahipleri için aranan kaliteli, yüksek taahhüt sorumluluğu ve bilinci olan çalışanları ile hizmet vermek amacındadır

info@antalyatadilatcim.net

0 530 062 87 78

Ücretsiz Keşif !

Uzman Personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra , kaliteli malzeme ile istediğinizi bütçeye uygun tadilat yapılır.
Teklif Alın